Art-Ist agency

Koncerty

Argema - Rosice

Argema v Rosicích a v plné parádě!
ARGEMA
Fenomén z jižní Moravy ve svém zlatém období první poloviny 90. let válcoval hitparády a plakát s jejich podobiznou visel v nejednom pokoji.

Argema - Krumvíř

Argema v Krumvíři a v plné parádě!
ARGEMA
Fenomén z jižní Moravy ve svém zlatém období první poloviny 90. let válcoval hitparády a plakát s jejich podobiznou visel v nejednom pokoji.

Visací zámek & Záviš - Zámek Rosice

Visací zámek
Legendární punková kapela Visací zámek pokračuje v oslavách ke čtyřicátému výročí svého vzniku. Visací zámek (familiérně Visáči) je punková skupina, působící na české hudební scéně již od roku 1982.
Záviš
Jeho tvorba má autobiografické prvky. Na své rodné město odkazuje zejména ve svých písních Znojemské vlakové nádraží a Červený most a postavu svého otce – vojáka z povolání ztělesnil v písni Já na vojnu nepudu. S otevřeností prezentuje i sebe sama, například v písni Úděl šumařů.

Krucipüsk | Protheus | Psycho Visions - Práče u Znojma

Krucipüsk
…je česká hudební skupina, jejíž historie sahá až do roku 1990. Hrají metal, thrash metal a hardcore. Aktuálně (r. 2024) vystupuje kapela ve složení Tomáš Hajíček, David Pavlík, Josef Křeček a Tomáš Hajíček ml.
Protheus
… zpěvák, textař a bývalý frontman kapely Dymytry, ve které vystupoval 20 let v masce a pod jménem „Protheus“. Je také učitelem na Fakultě lesnické a dřevařské České zemědělské univerzity.

Tři sestry / Horkýže Slíže - Bratia & sestry tour 2023 - Znojmo

Osud tomu chtěl, aby se soubory Tři sestry a Horkýže Slíže setkaly na jednom pódiu nad společným sudem!

POP MESSE festival

POP MESSE je festival v Brně.

Pop Messe je progresivní festival soudobé populární hudby a technologií, který respektuje udržitelný rozvoj a spojuje lidi v unikátní destinaci uprostřed Evropy.

Tři sestry open air tour 2024 - Veveří

Výjezd do Brna nesmí na seznamu letního tour 2024 chybět! 🍺
Předprodej v síti Ticketstream.

Harlej - Dubňany

Kapela Harlej vznikla v roce 1994 a do součastné doby vydala nespočet alb. Je představitelem hudebního stylu crazy-rock, který vyniká též velmi živou rytmikou spolu s důmyslnými, někdy opravdu „crazy“ texty.